Για τη συμμετοχή του σχολείου μας στη δράση “Το Πείραμα του Ερατοσθένη για τον Υπολογισμό της Ακτίνας της Γης εστάλησαν ο έπαινος και οι βεβαιώσεις για τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς. Δείτε περισσότερα για τη δράση εδώ.
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2022/05/επαινος-Ερατοσθένης-2022-1024x703.png)
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2022/05/βεβαίωση-Ερατοσθένης-1-1024x724.png)
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2022/05/βεβαίωση-Ερατοσθένης-2-1024x736.png)
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2022/05/βεβαίωση-Ερατοθένης-2-1024x748.png)
Για τη συμμετοχή του σχολείου μας στη δράση “Το Πείραμα του Ερατοσθένη για τον Υπολογισμό της Ακτίνας της Γης εστάλησαν ο έπαινος και οι βεβαιώσεις για τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς. Δείτε περισσότερα για τη δράση εδώ.