Δωρεά πιάνου24 Μαΐου 2022Ενημέρωση Το Μουσικό Σχολείο Βέροιας ευχαριστεί την κυρία Μουρατίδου Χαρά για την δωρεά ενός πιάνου στο σχολείο μας. # δωρεές Προηγούμενο Άρθρο Δημιουργικές εργασίες μαθητών με αφορμή την Ελένη του Ευριπίδη Επόμενο Άρθρο Μαθήματα προσομοίωσης εισαγωγικών εξετάσεων
Ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου ΓΕΛ/ΕΠΑΛ (Μ.Δ) 2024 και Παράλληλου Μηχανογραφικού (Π.Μ.Δ) 2024 9 Ιουλίου 2024