Μία ακόμη συναυλία “Από την Ήπειρο στον Πόντο” θα πραγματοποιηθεί από το σύνολο παραδοσιακής μουσικής του Μουσικού Σχολείου Βέροιας στο πλαίσιο της εκδήλωσης με τίτλο: Έκθεση και Βράβευση έργων του 4ου Μαθητικού Διαγωνισμού “Ο Τριπόταμος, το ποτάμι της Βέροιας” που διοργανώνει ο σύλλογος “Φίλοι του ποταμού Τριπόταμου Βέροιας” την Πέμπτη 1 Ιουνίου 2023 και ώρα 8:30 μ.μ. στη Γέφυρα Θερμοπυλών (Λαΐκή Αγορά).
Η συναυλία μας θα ξεκινήσει στις 8: 50 μ.μ.
Πληροφορίες για τον διαγωνισμό εδώ.
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2023/05/Ανώνυμο-σχέδιο-1024x819.jpg)
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2023/05/αφίσα-δαιγωνισμού.jpg)
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2023/05/αφίσα.jpg)