Πραγματοποιήθηκε ο καθιερωμένος αγιασμός για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς στο Μουσικό Σχολείο Βέροιας τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου και ώρα 10:00 π.μ.
Εκ μέρους του Συλλόγου Διδασκόντων ο νέος διευθυντής του Μουσικού Σχολείου Βέροιας, Νικόλαος Λιλιόπουλος, καλωσόρισε τους μαθητές και τις μαθήτριες και απηύθυνε σύντομο χαιρετισμό.
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2023/09/εικόνα_Viber_2023-09-11_19-11-30-346-1024x768.jpg)
Καλή δύναμη σε όλους και όλες και ειδικά στους/τις μαθητές/τριές μας που εισήχθησαν φέτος στην α΄ γυμνασίου και ξεκινούν το ταξίδι της γνώσης στο Μουσικό Σχολείο Βέροιας αλλά και στους/τις μαθητές/τριές μας της Γ΄ Λυκείου που δίνουν Πανελλήνιες Εξετάσεις.
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2023/09/εικόνα_Viber_2023-09-11_19-11-30-775-1024x768.jpg)
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2023/09/εικόνα_Viber_2023-09-11_19-11-31-190-1024x768.jpg)
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2023/09/εικόνα_Viber_2023-09-11_19-11-31-409-1024x768.jpg)
![](https://www.mousikoveroias.gr/wp-content/uploads/2023/09/εικόνα_Viber_2023-09-11_19-11-30-913-1024x768.jpg)